LVS Trucks Beverwijk

Adres: Wijkermeerweg 27, 1948NT Beverwijk
Telefoon: 0251-342332
E-mail Werkplaats: beverwijk@lvstrucks.nl
E-mail Magazijn: magazijn.beverwijk@lvstrucks.nl

Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 18:00
Zat:  8:00 - 13:30

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

ONZE MEDEWERKERS

VERKOOP

Verkoop Volvo Trucks

Ties Boon
Telefoon: 06-46702318
E-mail: ties.boon@lvstrucks.nl

Verkoop Renault Trucks & Bedrijfswagens

Paul Stoop
Telefoon: 06-46702313
E-mail: paul.stoop@lvstrucks.nl

DIRECTIE

Directeur

Jos Bot
Telefoon: 06-46702315
E-mail: jos.bot@lvstrucks.nl

Directeur After Sales

Jacco Rijkhoff
Telefoon: 06-46702323
E-mail: jacco.rijkhoff@lvstrucks.nl

WERKPLAATS

Werkplaats

Han Lodewijks 
Telefoon: 0251-342332
E-mail: han.lodewijks@ lvstrucks.nl

Werkplaats

Dennis Westra
Telefoon: 0251-342332
E-mail: dennis.westra@ lvstrucks.nl

MAGAZIJN

Magazijn

Jeffrey Jelsma
Telefoon: 0251-342334
e-mail: jeffrey.jelsma@ lvstrucks.nl

 

Magazijn

Melvin Hoek
Telefoon: 0251-342334
e-mail: melvin.hoek@ lvstrucks.nl