LVS Trucks Broek op Langedijk

Adres: Grotendorst 9, 1721CW Broek op Langedijk
Tel: +31(0)226 233340
E-mail Werkplaats: bol@lvstrucks.nl
E-mail Magazijn: magazijn.bol@lvstrucks.nl

Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 18:00
Zat:  8:00 - 13:30

 

Mocht u klachten, suggesties of positieve feedback hebben, dan horen we dat uiteraard heel graag. Laat ook gerust een review achter hier op Google.

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Ties Boon

Verkoper Volvo Trucks
Telefoon: +316 46702318
E-mail: ties.boon@lvstrucks.nl

Verkoop

Paul Stoop

Verkoper Renault Trucks & Bedrijfswagens
Telefoon: +316 46702313
E-mail: paul.stoop@lvstrucks.nl

Directeur

Jos Bot
Telefoon: +316 46702315
E-mail: jos.bot@lvstrucks.nl

Directeur After Sales

Jacco Rijkhoff
Telefoon: +316 46702323
E-mail: jacco.rijkhoff@lvstrucks.nl

Werkplaats

Robbert van der Stelt
Telefoon: 0226-233340
E-mail: robbert.vanderstelt@lvstrucks.nl

Werkplaats

Koen Pompert
Telefoon: 0226-233340
E-mail: koen.pompert@lvstrucks.nl

Werkplaats

Nick Dorhout
Telefoon: 0226-233340
E-mail: nick.dorhout@lvstrucks.nl

Magazijn

Jelle Jansen
Telefoon: 0226-233341
E-mail: jelle.jansen@lvstrucks.nl

Magazijn

Rob Böhne
Telefoon: 0226-233341
E-mail: rob.bohne@lvstrucks.nl