LVS Trucks Broek op Langedijk

Adres: Grotendorst 9, 1721 CW Broek op Langedijk
Tel: 0226-233340
E-mail Werkplaats: bol@lvstrucks.nl
E-mail Magazijn: magazijn.bol@lvstrucks.nl

Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 18:00
Zat:  8:00 - 13:30

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

VERKOOP(2)

Verkoop

Ties Boon
Telefoon: 06-46702318
E-mail: ties.boon@lvstrucks.nl

Verkoop Renault Trucks & LCV

Paul Stoop
Telefoon: 06-46702313
E-mail: paul.stoop@lvstrucks.nl

DIRECTIE(2)

Directeur

Jos Bot
Telefoon: 0226-314403
E-mail: jos.bot@lvstrucks.nl

Operationeel Manager

Jacco Rijkhoff
Telefoon: 06-46702323
E-mail: jacco.rijkhoff@lvstrucks.nl

WERKPLAATS(2)

Werkplaats

Robbert van der Stelt
Telefoon: 0226-233340
E-mail: robbert.vanderstelt@lvstrucks.nl

Werkplaats

Koen Pompert
Telefoon: 0226-233340
E-mail: koen.pompert@lvstrucks.nl

MAGAZIJN(2)

Magazijn

Jelle Jansen
Telefoon: 0226-233341
E-mail: jelle.jansen@lvstrucks.nl

 

Magazijn

Rob Böhne
Telefoon: 0226-233341
E-mail: rob.bohne@lvstrucks.nl