LVS Trucks Heerenveen

Adres: Tinweg 11-13, 8445 PD Heerenveen
Tel (Volvo): 0513-632121
Tel (Renault): 0513-551741
E-mail: info@lvstrucks.nl

Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 18:00
Zat:  8:00 - 12:00

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

VERKOOP(4)

Verkoop

Ronny Niemarkt
Verkoper Volvo

Telefoon: 0513-551741
Mobiel: 06-10930366
E-mail: ronny.niemarkt@lvstrucks.nl

Verkoop

Bonne Hylkema
Verkoper Renault

Telefoon: 0513-551741
Mobiel: 06-20139234
E-mail: bonne.hylkema@lvstrucks.nl

Verkoop

Wigger Jelsma
Verkoper Renault LCV

Telefoon: 0513-551741
Mobiel: 06-86865019
E-mail: wigger.jelsma@lvstrucks.nl

Verkoop

Hans Hijlkema
Verkoper Volvo
Telefoon: 058-2531545
Mobiel: 06-53537111
Fax: 0515-559115
E-mail: hans.hijlkema@lvstrucks.nl

WERKPLAATS(2)

Werkplaats

Willem Paarlberg
Werkplaatschef
Telefoon: 0513-632121
E-mail: willem.paarlberg@lvstrucks.nl

Werkplaats

Jan Plantinga
Werkplaatschef 

Telefoon: 0513-632121
Mobiel: werkplaats.hv@lvstrucks.nl

MAGAZIJN(2)

Magazijn

Yvo Smale
Telefoon: 0513-632121
E-mail: magazijn.heerenveen@lvstrucks.nl
E-mail: yvo.smale@lvstrucks.nl

 

Magazijn

Bert Vliegendehond
Telefoon: 0513-632121
E-mail: magazijn.heerenveen@lvstrucks.nl
E-mail: bert.vliegendehond@lvstrucks.nl