LVS Trucks Heerenveen

Adres: Tinweg 11-13, 8445PD Heerenveen
Tel.: +31(0)513 760800
E-mail: werkplaats.hv@lvstrucks.nl


Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 18:00
Zat:  8:00 - 12:00

 

Mocht u klachten, suggesties of positieve feedback hebben, dan horen we dat uiteraard heel graag. Laat ook gerust een review achter hier op Google.

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault Bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Ronny Niemarkt
Verkoper Volvo Trucks

Mobiel: +31(0)6 10930366
E-mail: ronny.niemarkt@lvstrucks.nl

Verkoop

Hans Hijlkema

Verkoper Volvo Trucks
Mobiel: +31(0)6 53537111
E-mail: hans.hijlkema@lvstrucks.nl

Verkoop

Wigger Jelsma
Verkoper Renault Bedrijfswagens

Mobiel: +31(0)6 86865019
E-mail: wigger.jelsma@lvstrucks.nl

Werkplaats

Willem Paarlberg
Werkplaatschef
Telefoon: +31(0)513 760800
E-mail: willem.paarlberg@lvstrucks.nl

Werkplaats

Jan Plantinga
Werkplaatschef 

Telefoon: +31(0)513 760800
Mobiel: werkplaats.hv@lvstrucks.nl

Magazijn

Yvo Smale
Telefoon: +31(0)513 760802
E-mail: magazijn.heerenveen@lvstrucks.nl
E-mail: yvo.smale@lvstrucks.nl

 

Magazijn

Bert Vliegendehond
Telefoon: +31(0)513 760802
E-mail: magazijn.heerenveen@lvstrucks.nl
E-mail: bert.vliegendehond@lvstrucks.nl