Vestiging 1

LVS Trucks Leeuwarden

Adres: Brailleweg 8, 8912 BL Leeuwarden
Tel: 058-2531545
Email: info@lvstrucks.nl

Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 17:30
Zat: 8:00 - 12:00

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

VERKOOP(4)

Verkoop

Verkoop

Bonne Hylkema
Verkoper Renault

Telefoon: 0513-551741
Mobiel: 06-20139234
E-mail: bonne.hylkema@lvstrucks.nl

Verkoop

Verkoop

Ronny Niemarkt
Verkoper Volvo

Telefoon: 0513-551741
Mobiel: 06-10930366
E-mail: ronny.niemarkt@lvstrucks.nl

Verkoop

Verkoop

Wigger Jelsma
Verkoper Renault LCV
Telefoon: 0513-551741
Mobiel: 06-86865019
E-mail: wigger.jelsma@lvstrucks.nl

Verkoop

Verkoop

Hans Hijlkema
Verkoper Volvo
Telefoon: 058-2531545
Mobiel: 06-53537111
Fax: 0515-559115
E-mail: hans.hijlkema@lvstrucks.nl

WERKPLAATS(2)

Werkplaats

Werkplaats

Kees-Jan Smink
Vestigingsmanager

Telefoon: 058-2531545
Mobiel: 06-86860216
E-mail: kees-jan.smink@lvstrucks.nl

Werkplaats

Werkplaats

Gerrit Woelinga
Werkplaatschef

Telefoon: 058-2531545
Mobiel: 06-13409659
E-mail: werkplaats.leeuwarden@lvstrucks.nl

MAGAZIJN(2)

Magazijn

Magazijn

Arie ten Cate
Magazijnchef

Telefoon: 058-2531545
E-mail: Magazijn.leeuwarden@lvstrucks.nl

Magazijn

Magazijn

Antine de Vries
Magazijn

Telefoon: 058-2531545
E-mail: Magazijn.leeuwarden@lvstrucks.nl