LVS Trucks Leeuwarden

Adres: Brailleweg 8, 8912BL Leeuwarden
Tel: +31(0)58 7600802
Email: werkplaats.leeuwarden@lvstrucks.nl


Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 17:30
Zat: 8:00 - 12:00

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault Bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Wigger Jelsma
Verkoper Renault Bedrijfswagen
Mobiel: +31(0)6 86865019
E-mail: wigger.jelsma@lvstrucks.nl

Verkoop

Ronny Niemarkt
Verkoper Volvo Trucks

Mobiel: +31(0)6 10930366
E-mail: ronny.niemarkt@lvstrucks.nl

Verkoop

Hans Hijlkema
Verkoper Volvo Trucks
Mobiel: +31(0)6 53537111
E-mail: hans.hijlkema@lvstrucks.nl

Werkplaats

Kees-Jan Smink
Vestigingsmanager

Telefoon: +31(0)58 2531545
E-mail: kees-jan.smink@lvstrucks.nl

Werkplaats

Gerrit Woelinga
Werkplaatschef

Telefoon: +31(0)58 7600802
E-mail: werkplaats.leeuwarden@lvstrucks.nl

Magazijn

Antine de Vries
Magazijn

Telefoon: +31(0)58 7600803
E-mail: Magazijn.leeuwarden@lvstrucks.nl