LVS Trucks Zwaag

Adres: De Factorij 51, 1689AK Zwaag
Tel: +31(0)229 281928
E-mail Werkplaats: zwaag@lvstrucks.nl
E-mail Magazijn: magazijn.zwaag@lvstrucks.nl

Openingsuren
Ma-vrij: 8:00 - 18:00
Zat:  8:00 - 13:30

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo en Renault Trucks
  • Verkoop nieuwe Renault Bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & reparaties van alle merken trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Uitlijnen van trucks, bussen, bestelwagens, opleggers
  • Pech dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining

ONZE MEDEWERKERS

VERKOOP

Verkoop Volvo Trucks

Erik van der Eng
Telefoon: +31(0)6 53156259
E-mail: erik.vandereng@lvstrucks.nl

Verkoop Renault Trucks & Bedrijfswagens

Paul Stoop
Telefoon: +31(0)6 46702313
E-mail: paul.stoop@lvstrucks.nl

Verkoop Volvo Trucks

Björn Koomen

Telefoon: +31(0)6 46702322
E-mail: bjorn.koomen@lvstrucks.nl

DIRECTIE

Directeur

Jos Bot
Telefoon: +31(0)6 46702315
E-mail: jos.bot@lvstrucks.nl

Directeur After Sales

Jacco Rijkhoff
Telefoon: +31(0)6 46702323
E-mail: jacco.rijkhoff@lvstrucks.nl

WERKPLAATS

Werkplaats

Raymon Leij
Telefoon: +31(0)229 343672
Email: raymon.leij@lvstrucks.nl

Werkplaats

Michel van der Jagt 
Telefoon: +31(0)229 343671
Email: michel.vanderjagt@lvstrucks.nl

Werkplaats

Richard Veltrop
Telefoon: +31(0)229 343673
E-mail: richard.veltrop@lvstrucks.nl

MAGAZIJN

Magazijn

Bor van Roodselaar    
Telefoon: +31(0)229 343676
E-mail: bor.vanroodselaar@lvstrucks.nl

 

Magazijn

Kees Conijn    
Telefoon: +31(0)229 343675
E-mail: kees.conijn@lvstrucks.nl